Eurowizja 2018. Problemy techniczne podczas występu Polski. Co się stało?

Nie tak wyobrażaliśmy sobie finał tegorocznej Eurowizji. Gromee który reprezentował Polskę podczas wczorajszego półfinału, niestety nie awansował do sobotnich zmagań. Muzyk w rozmowie z Maciejem Mazańskim z “Dobry Wieczór Europo” zdradził, że podczas występu miały miejsce problemy techniczne.

Gromee wraz z Lukasem Meijerem wykonali utwór “Light Me Up”. I chociaż kompozycja została dobrze przyjęta przez słuchaczy, to po występie naszych reprezentantów można było usłyszeć głosy, że wokal Szweda pozostawia wiele do życzenia… To jednak nie wszystko. Jak zdradził Gromee w wywiadzie udzielonym na chwilę po wczorajszym półfinale, doszło do pewnych komplikacji technicznych.

– Staram się nie mówić o problemach technicznych, niedawno zeszliśmy, ze sceny. Ale problemy techniczne były podczas występu, nie odpaliła nam się scena, ta scena miała inaczej wyglądać. Ja niewiele pamiętam, ale wiem, że pewne rzeczy, które miała dziać na scenie, nie zadziałały. Dostaliśmy przepraszam do ekipy technicznej, oni nie wiedzą sami co się stało, co się wydarzyło. Jednak złego słowa na temat tej ekipy nie powiem, jeszcze sobie to sami sobie posprawdzamy – powiedział Gromee.

Myślicie, że to przez problemy techniczne nie awansowaliśmy? Cały wywiad poniżej.

Dawid

Dawid

Dziennikarz, z Popheart związany niemalże od samego początku. W muzyce nie zamykam się na to co nowe, w mojej biblioteczce znaleźć można zarówno płyty wykonawców popowych jak i hiphopowych.

Udostępnij na Google Plus