Eurowizja 2018: Finał konkursu bez Polski! Gromee przepadł w półfinale

Gromee oraz Lukas Meijer z utworem “Light Me Up” reprezentowali Polskę podczas 63. Konkursu Piosenki Eurowizji w Lizbonie. Niestety pomimo wysokiego miejsca w typowaniu bukmacherów naszym reprezentantom nie udało się awansować do finału konkursu.

10 maja odbył się drugi półfinał konkursu Eurowizji. Reprezentacja Polski startowała z numerem 11. Pechowy w historii konkursu numer startowy okazał się nieszczęśliwy również dla nas. Gromee i Lukas Meijer z piosenką “Light Me Up” nie awansowali do finału. W sobotnim koncercie zabraknie Polski!

Przypominamy, że o reprezentowanie Polski w tym roku walczyli: Saszan z piosenką „Nie chcę ciebie mniej”, Monika Urlik „Momentum”, Isabel Otrębus „Delirium”, Ifi Ude z piosenką „Love is Stronger”, Future Folk „Krakowiacy i górale”, Gromee feat. Lukas Meijer „Light me up”, Marta Gałuszewska „Why don’t we go”, Pablosson „Sunflower”, Maja Hyży „Błysk” i Happy Prince z piosenką „Don’t let go”. To właśnie Happy Prince okazali się największą niespodzianką wieczoru, zdobywając maksymalną liczbę punktów od jurorów w skład którego zasiadali Maryla RodowiczJan BorysewiczTabbStefano Terrazino i Kasia Moś. Siedem punktów od telewidzów odebrało im szansę na wygraną. Z Gromee przegrali zaledwie jednym punktem.

Web Cams Sex
Artur

Artur

Jestem do szaleństwa zakochany w muzyce, a pasją lubię dzielić się z innymi. Zafascynowany teledyskami, koncertami i twórczością Davida Bowiego.

Udostępnij na Google Plus