Doda w ślubnym teledysku do “Miłość na etat”

Doda po raz kolejny zrobiła niespodziankę swoim fanom! W sieci pojawił się właśnie jej nowy teledysk do utworu “Miłość na etat” z ostatniej płyty zespołu Virgin “Choni”. Produkcja jest o tyle wyjątkowa, że została nakręcona przy okazji… ślubu wokalistki, który miał miejsce kilka tygodni temu w Hiszpanii.

– Kiedy pisałam tę piosenkę, myślałam, że już nigdy się nie zakocham… Że nie będę potrafiła choćby ostatni raz otworzyć dla kogoś serca i zaufać. Nie chciałam więcej cierpieć, więc uznałam, że najlepiej będzie mi samej. Chociaż w głębi duszy marzyłam, żeby to się kiedyś zmieniło to odrzucałam tę myśl od siebie przez bardzo długi czas… Był moment, że czułam się załamana tym wszystkim i wtedy napisałam słowa dla kogoś komu udałoby się to zmienić. Dla kogoś kogo jeszcze wtedy nie znałam… Tak powstała piosenka „Miłość na etat” – napisała Doda na swoim profilu.

Płyta “Choni” została wydana w grudniu 2016 roku. Według różnych źródeł, w tym roku wydany zostanie solowy album Dody.

Web Cams Sex
Dawid

Dawid

Dziennikarz, z Popheart związany niemalże od samego początku. W muzyce nie zamykam się na to co nowe, w mojej biblioteczce znaleźć można zarówno płyty wykonawców popowych jak i hiphopowych.

Udostępnij na Google Plus