Clean Bandit i Demi Lovato we wspólnym singlu! Posłuchaj utworu “Solo”

Angielska grupa Clean Bandit przygotowuje się do rychłego powrotu ze swoim drugim studyjnym albumem! Po wydanych jak dotąd singlach, zespół skupił się nad dalszymi pracami nad swoim nadchodzącym krążkiem, którego premiera już wkrótce. Aby ułatwić fanom oczekiwanie grupa właśnie zaprezentowała kolejny utwór nagrany we współpracy z Demi Lovato!

Piosenka “Solo” jest już szóstą zapowiedzią zwiastującą drugą studyjną płytę zespołu Clean Bandit, która trafi do sprzedaży już niedługo nakładem wytwórni Atlantic Records. W utworze gościnnie pojawia się także wokalistka Demi Lovato, a premiera kompozycji w serwisach streamingowych oraz sprzedaży cyfrowej odbyła się 18 maja.

Atlantic Records / Republic Records

Przypomnijmy, że dyskografię Clean Bandit zamyka wydany w 2014 roku album “New Eyes”, z którego pochodzi jeden z największych dotąd hitów grupy zatytułowany “Rather Be”. Zespół rozpoczął jakiś czas temu trasę koncertową, a nowego krążka możemy się spodziewać w przyszłym roku. Grupa obecnie wybiera i decyduje które z kompozycji ostatecznie znajdą się na albumie. Utworu “Solo” z udziałem Demi Lovato możecie posłuchać poniżej. Jak Wam się podoba? Czekacie na nowy album Clean Bandit?

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus