Cardi B prezentuje teledysk do piosenki “I Like It”

Amerykańska raperka Cardi B została zauważona dzięki sukcesowi swojego utworu “Bodak Yellow”, który otworzył jej drzwi do muzycznego show-biznesu. Cardi w ostatnim czasie wydała swój debiutancki album, który osiągnął duży sukces komercyjny. Krążek jak do tej pory promuje pięć singli, w tym najnowszy “I Like It”, do którego raperka właśnie wydała teledysk!

Utwór “I Like It” to piąty singiel promujący debiutancki krążek raperki Cardi B, który nosi tytuł “Invasion of Privacy” i trafił do sprzedaży 6 kwietnia. W piosence poza raperką usłyszymy również wokalistów J Balvina i Bad Bunny’ego, a za jej produkcję odpowiedzialni są J. White, Marco “Tainy” Masis oraz Invincible. Warto również wspomnieć, iż w utworze Cardi B użyto sampla piosenki autorstwa Pete’a Rodrigueza z 1967 roku – “I Like It Like That”. Teledysk do kompozycji raperki miał swoją premierę 29 maja w serwisie YouTube.

Przypomnijmy, że raperka Cardi B znana jest ze swojego największego hitu “Bodak Yellow”, który był pierwszą zapowiedzią debiutanckiego albumu. Raperka ma również na swoim koncie już kilka mixtape’ów i kolaboracji z innymi artystami. Teledysk do utworu “I Like It” prezentujemy Wam poniżej. Jak Wam się podoba?

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus