Calvin Harris i Dua Lipa w kolorowym teledysku do “One Kiss”

Calvin Harris wydał niedawno utwór “One Kiss”, który jest drugim singlem zapowiadającym jego szósty album. Krążek ma być kontynuacją wydanego w ubiegłym roku “Funk Wav Bounces Vol. 1”. W nowej piosence partneruje mu Dua Lipa. W końcu doczekaliśmy się pełnego kolorów klipu!

6 kwietnia premierę miała nowa piosenka Calvina Harrisa. Utrzymana w klimacie lat ’90 kompozycja została nagrana wraz z Duą Lipą, którą niedawno brytyjski magazyn GQ nazwał “Madonną pokolenia Z”.

To już drugi po “Nuh Readu Nuh Ready” singiel promujący szósty album album DJ’a, który ma ukazać się jeszcze w tym roku. Będzie to kontynuacja wydanego w czerwcu ubiegłego roku albumu “Funk Wav Bounces Vol. 1”, na którym znalazły się takie single jak “Slide” z Frankiem Oceanem i Migos oraz “Feels”z Pharrellem Williamsem, Katy Perry i Big Seanem.

Utwór “One Kiss” jest obecnie numerem #1 w Wielkiej Brytanii, gdzie okupuje szczyt listy od dwóch tygodni. Natomiast w Stanach Zjednoczonych piosenka zajmuje dopiero 64. miejsce na liście Billboard Hot 100.

Teledysk miał swoją premierę 2 maja na platformie Apple Music. Dzień później został dodany na YouTube’a i Vevo. Zobaczcie sami!

Przypominamy, że w czerwcu Dua Lipa po raz kolejny odwiedzi nasz kraj.  Wokalistka będzie jedną z gwiazd Orange Warsaw Festival 2018, obok Sama SmithaFlorence and the Machine i LCD SoundsystemImpreza odbędzie się 1-2 czerwca na Torze Wyścigów Konnych na Służewcu.

Web Cams Sex
Artur

Artur

Jestem do szaleństwa zakochany w muzyce, a pasją lubię dzielić się z innymi. Zafascynowany teledyskami, koncertami i twórczością Davida Bowiego.

Udostępnij na Google Plus