Azealia Banks w tanecznym klipie do singla “Anna Wintour”

Azealia Banks przygotowuje się do wydania swojego drugiego albumu. Po wielu potyczkach artystka znalazła już wytwórnię, która zgodziła się wydać jej kolejny materiał, a jej najnowszy singiel „Anna Wintour” jest przedsmakiem tego, co znajdziemy na krążku. Teraz możemy obejrzeć przygotowany do niego teledysk.

Utwór „Anna Wintour” wyprodukował Junior Sanchez, który na swoim koncie ma współpracę z Katy Perry oraz remiksy dla takich gwiazd jak Madonna, Shakira czy Daft Punk. Piosenka znajdzie się na nadchodzącym wydawnictwie Azealii Fantasea II: The Second Wave”. Singiel miał swoją premierę 6 kwietnia.

Okazuje się, że inspiracją do stworzenia piosenki była… Stacie Orrico! Azealia podziwia ją za to, że była w stanie w swoich piosenkach zawrzeć ukryty przekaz religijny. Dodatkowo producentem wykonawczym piosenki i prawdopodobnie całego albumu Azealii jest Harvey Mason Jr., który był jednym z producentów debiutanckiego albumu Stacie Orrico.

Jestem, i byłam, kiedy miałam 12 lat, bardzo zainspirowana twórczością Stacie Orrico na jej debiutanckim albumie. Jej zdolność do stworzenia piosenek, które poruszały się w gatunkach Gospel/ Christian Pop/ Pop, jest czymś, co bardzo mnie inspiruje.

Teledysk do singla nakręcił Matt Sukar.

Artur

Artur

Jestem do szaleństwa zakochany w muzyce, a pasją lubię dzielić się z innymi. Zafascynowany teledyskami, koncertami i twórczością Davida Bowiego.

Udostępnij na Google Plus