Azealia Banks: “Lady Gaga jest dla mnie skreślona!”

Twitter Azealii Banks to źródło ciągłych dramatów i rozterek artystki. Tym razem panna Banks postanowiła wrócić do tematu Lady Gagi i wyjaśnić swoim obserwatorom, dlaczego autorka hitu “Born This Way” jest u niej skreślona.

Azealia Banks przygotowuje się do wydania swojego drugiego albumu. Po wielu potyczkach artystka znalazła już wytwórnię, która zgodziła się wydać jej kolejny materiał, a jej najnowszy singiel “Anna Wintour” jest przedsmakiem tego, co znajdziemy na krążku. Pomimo wydania nowego singla, większą uwagę fanów Azealii przyciągają jej kolejne wpisy na Twitterze. W jednym z ostatnich artystka postanowiła wrócić do tematu Lady Gagi.

Przypominamy, że obie panie pracowały wspólnie nad albumem “ARTPOP” Lady Gagi.  Z myślą o tym krążku zostały nagrane ich dwie wspólne piosenki “Ratchet” i “Red Flame”, jednak ostatecznie na krążku nie znalazła się ani jedna z nagranych z Azealią piosenek, co rozwścieczyło raperkę i od tamtej pory, co jakiś czas powraca do tematu Lady Gagi i zamieszcza posty, w których atakuje wokalistkę.

Tym razem raperka po raz kolejny wróciła do tematu piosenkarki i na tapetę wzięła temat jej współpracy z R. Kellym:

Lady Gaga jest dla mnie skończona na zawsze! Najbardziej uderzające dla mnie było to, że ona anulowała te piosenki [które nagrały], by potem pójść i pracować z R. Kellym. To szalone. Ona jest skreślona na zawsze. To zabawne, jak wybiórczo geje skreślają innych. Wasza ulubienica jest w zmowie z osobą oskarżoną o molestowanie i pedofilię, a Wy próbujecie skreślić mnie każdego dnia z najgłupszych powodów.

 

 

 

 

 

 

 

 

Artur

Artur

Jestem do szaleństwa zakochany w muzyce, a pasją lubię dzielić się z innymi. Zafascynowany teledyskami, koncertami i twórczością Davida Bowiego.

Udostępnij na Google Plus