Ariana Grande przedstawia szczegóły nowego albumu “Sweetener”!

Nowy album Ariany Grande jest już ukończony i podobno w całości spodobał się wytwórni. Niedawno w końcu usłyszeliśmy też nowy singiel wokalistki zatytułowany “No Tears Left To Cry”. Sam klip do piosenki bije rekordy popularności, a tymczasem Grande na dobre rozpoczęła kampanię promocyjną samego krążka zdradzając szczegóły oraz plany na najbliższe miesiące!

Podczas ostatniego występu Ariany Grande w programie Jimmy’ego Fallona, The Tonight Show poza zaprezentowaniem swojego najnowszego singla “No Tears Left To Cry”, wokalistka zdradziła również szczegóły nadchodzącego krążka, którego premiera zaplanowana jest na lipiec. Najnowszy album artystki będzie nosił tytuł “Sweetener” i znajdą się tam utwory, których tytuły od kilku dni krążyły w Internecie, tj. “R.E.M.”, “The Light Is Coming”, “God Is a Woman” oraz intro “Raindrops”. Dodatkowo Ariana zapowiedziała, iż 20-go dnia każdego miesiąca możemy spodziewać się czegoś “wielkiego”, a pierwszy na liście jest występ na gali Billboard Music Awards którym młoda gwiazda otworzy ceremonię. Idąc tym tokiem, premiery albumu spodziewać się prawdopodobnie 20 lipca. Grande podczas swojej wizyty w programie pokrótce wyjaśniła również znacznie tytułu swojego krążka:

Jest on trochę o rozjaśnianiu danej sytuacji albo dawaniu światła do czyjegoś życia lub odwrotnie ktoś przynoszący światło do Twojego życia. Osładzanie danej sytuacji.

Przypominamy, że na początku marca Ariana i jej manager gościli w siedzibie Republic Records, aby zaprezentować wytwórni nowy album, nad którym wokalistka pracowała przez ostatnie miesiące. Płytę “Sweetener” wyprodukowali Pharrell, Savan Kotecha i Max Martin, a pierwszym singlem promującym to wydawnictwo jest utwór “No Tears Left To Cry”. Czekacie na ten słodki krążek od Ariany?

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus