Anne-Marie prezentuje teledysk do utworu “2002”

Ponad tydzień temu do sprzedaży trafił debiutancki krążek wokalistki Anne-Marie “Speak Your Mind”, który wygenerował m.in. takie hity jak “Alarm”, “Ciao Adios” czy “Friends”. Przed premierą albumu artystka podzieliła się piosenką “2002”, do której w sieci zadebiutował dzisiaj również teledysk!

Utwór “2002” jak mówi sama Anne-Marie to wspomnienie czasów dzieciństwa. Wokalistka napisała go wspólnie ze swoim serdecznym przyjacielem Edem SheeranemProdukcją utworu zajął się legendarny już Steve Mac. Będąca wielką fanką popu z początków XXI wieku, Anne-Marie zawarła w refrenie delikatne nawiązania do swoich ulubionych piosenek z tego okresu, chociażby “…Baby One More Time” Britney Spears“Bye Bye Bye” *NSYNC“99 Problems” Jay-Z i “Ride Wit Me” Nelly’ego.  Teledysk do najnowszego singla miał swoją premierę 8 maja w serwisie YouTube, a w jego wizualnej odsłonie również znajdziemy nawiązania do tamtych czasów.

Warto wspomnieć, że Anne-Marie pierwsze kroki w muzycznym świecie stawiała jeszcze w chórkach zespołu Rudimental, z którym później nagrała kilka piosenek na ich ostatnią płytę “We The Generation”. Sama artystka współpracowała już z takimi gwiazdami jak Snakehips w “Either Way”czy Nickiem Jonasem w “Remember I Told You”. Teledysk do najnowszego singla Anne-Marie prezentujemy Wam poniżej. Jak Wam się podoba?

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus