Ania Dąbrowska gościem Roberta Cichego w utworze „Old Times Girl”

Utwór „Old Times Girl” z gościnnym udziałem Ani Dąbrowskiej jest drugim singlem promującym płytę Roberta Cichego „Smack”, która premierę miała 9 lutego 2018 roku. Dziś w sieci pojawił się teledysk do wspomnianego utworu.

Robert Cichy to wokalista, gitarzysta, kompozytor i producent, który udzielił się na ponad 50 płytach polskich artystów, z czego część pokryła się platyną lub złotem. W lutym wydał swój pierwszy solowy album, utrzymany w klimacie amerykańskiego południa z elementami mocnego czasem hip-hopowego bitu i energetycznym brzmieniem gitar. Po pierwszym singlu inspirowanym serialem o tym samym tytule – „Breaking Bad”, Robert Cichy proponuje nieco spokojniejszy utwór, w którym gościnnie zaśpiewała Ania Dąbrowska. Muzykę, tekst oraz wszystkie instrumenty są autorstwa Roberta. „Old Times Girl” to gitarowy utwór, z banjo w tle, który wzbogacony o melancholijny i jednocześnie mocny głos wokalistki przenosi nas w letni nastrój i stwarza niepowtarzalny klimat.

– Z Robertem znamy się i pracujemy ze sobą od 14 lat. Cieszę się, że w końcu wydał solową płytę oraz, że jestem na niej gościem. Utwór “Old times girl” to gitarowa, świeża piosenka, którą wspólnie wykonujemy podczas mojej trasy. Znakomicie sprawdza się na koncertach i fajnie, że zostało to utrwalone w formie teledysku – mówi Ania Dąbrowska.

Teledysk do utworu zrealizowany został przez Piotra Kardaś-Mikuć, Sebastiana Korczaka i Artura Witkowskiego podczas kwietniowego koncertu w warszawskim klubie Stodoła.

Web Cams Sex
Dawid

Dawid

Dziennikarz, z Popheart związany niemalże od samego początku. W muzyce nie zamykam się na to co nowe, w mojej biblioteczce znaleźć można zarówno płyty wykonawców popowych jak i hiphopowych.

Udostępnij na Google Plus