10 teledysków, w których wszyscy się całują

Są takie klipy, w których uczucia, pożądanie i namiętność grają pierwsze skrzypce. Raz zachwycają, a innym razem szokują – są wulgarne, ale też piękne. Dziś mamy dla Was listę 10 teledysków, w których wszyscy lub prawie wszyscy się całują. Znacie jeszcze jakieś podobne klipy?

Tokio Hotel – Love Who Loves You Back

Ten teledysk został nakręcony przez Marca Klasfelda, który współpracował z Ritą Orą, Nickiem Jonasem i Katy Perry. W klipie wystąpiło kilkadziesiąt osób, w tym modelki Playboya.

t.A.T.u. – Lyudi Invalidy

Ten odważny teledysk t.A.T.u. został nakręcony w Los Angeles na ulicy pełnej bezdomnych ludzi. Poproszono ich, aby opuścili ulicę na czas nagrywania klipu (i tak się stało), ale niestety pozostał po nich straszny odór, z którym musiały zmierzyć się artystki i cała ekipa na planie.

Charlie Puth – Marvin Gaye ft. Meghan Trainor

To już drugi teledysk Marca Klasfelda w naszym zestawieniu. Najwidoczniej ten reżyser bardzo lubi kręcić klipy, w których ludzie się całują. Tym razem taki teledysk stworzył dla debiutanckiego singla Charliego Putha.

Myslovitz – Chciałbym Umrzeć z Miłości

Jak na 2002 rok, to był bardzo odważny teledysk w Polsce, zwłaszcza, że w teledysku pojawia się homoseksualna para. Zobaczcie sami!

Kylie Minogue – All The Lovers

Klip został nakręcony przez ulubionego reżysera Taylor Swift, czyli Josepha Khana. Wokalistka przyznała, że jest to jeden z jej najlepszych teledysków w karierze. Kto inny ma w jednym klipie tłum całujących się ludzi, galopującego białego konia i dmuchanego słonia unoszącego się w powietrzu?

Disclosure – Latch feat. Sam Smith

Utwór, który otworzył drzwi do kariery duetowi Disclosure. Co prawda w klipie nie pojawia się Sam Smith, ale mamy kilka całujących się par, na które bardzo miło się patrzy.

Shura – Touch

Bardzo prosty klip do kawałka, którym zadebiutowała Shura. W teledysku wzięli udział przyjaciele wokalistki i oczywiście ona sama.

CITIZENS! – True Romance

CITIZENS! również postawili na całujące się pary w klipie do swojego debiutanckiego singla. Ich teledysk jest jednak bardziej odważny.

Tove Lo – Timebomb

Tove Lo o burzliwych związkach, które kochają się i nienawidzą. Pełen emocji klip, w którym nie zabrakło całujących się par.

Years & Years – Desire (feat. Tove Lo)

Years & Years postawili na odważny i nowy klip do wydanego już wcześniej “Desire”. Zabrakło tutaj Tove Lo, ale za to mamy jedną wielką orgię pod koniec teledysku.

Web Cams Sex
Artur

Artur

Jestem do szaleństwa zakochany w muzyce, a pasją lubię dzielić się z innymi. Zafascynowany teledyskami, koncertami i twórczością Davida Bowiego.

Udostępnij na Google Plus