Zobacz nowy teledysk Natalii Sikory, który zapowiada krążek “Tribute to Mira Kubasińska”

Natalia Sikora którą doskonale pamiętacie z drugiej edycji “The Voice of Poland” przygotowuje się właśnie do wydania nowego albumu. Krążek “Tribute to Mira Kubasińska” to hołd złożony legendom polskiej muzyki – zespołowi “Breakout” i jego wokalistce Mirze Kubasińskiej. Dziś swoją premierę miał nowy singiel z tego albumu “Poszłabym za Tobą”.

Natalia Sikora ma na swoim koncie cztery albumu, ostatni z nich “Buried Alive In the Blues” ukazał się we wrześniu 2016 roku i był hołdem w stronę Janis Joplin. Teraz przyszedł czas na kolejną legendę – tym razem z polskiej sceny. Na płycie “Tribute to Mira Kubasińska” oprócz Natalii Sikory, usłyszymy znanych polskich muzyków takich jak: Krzysztof Dłutowski, Winicjusz Chróst, Vlodi Tafel, Dariusz Samoraj, Jarosław Bączkowski oraz gościnnie Dariusza Kozakiewicza i Mariusza Kozłowskiego. Za produkcję albumu odpowiada Winicjusz Chróst.

Tracklista:

 1. Pożegnalny blues
 2. Masz to dziś
 3. Na drugim brzegu tęczy
 4. Nie przechodź obok mnie
 5. Poszłabym za Tobą
 6. Zapraszamy na korridę
 7. Powiedzieliśmy już wszystko
 8. Do kogo idziesz
 9. Co tam za mgła
 10. Nie zapalaj światła
 11. Wielki ogień
 12. Liście zabrał wiatr
Web Cams Sex
Dawid

Dawid

Dziennikarz, z Popheart związany niemalże od samego początku. W muzyce nie zamykam się na to co nowe, w mojej biblioteczce znaleźć można zarówno płyty wykonawców popowych jak i hiphopowych.

Udostępnij na Google Plus