Zobacz koncert Charli XCX z trasy promującej “Pop 2”

Charli XCX jest obecnie w trasie koncertowej promującej swój mixtape “Pop 2”, który miał premierę w grudniu ubiegłego roku, a od maja dołączy do Taylor Swift jako jej support podczas światowej trasy promującej krążek “Reputation”. Wokalistka postanowiła opublikować jeden ze swoich koncertów w całości na YouTube.

Wokalistka postanowiła zrobić streaming jednego ze swoich koncertów promujących “Pop 2”. Nagrania dokonano 18 marca w Elsewhere w Nowym Jorku. Fani obecni na koncercie mogli ponownie przeżyć na żywo to show, a Ci, którzy nie mieli okazji zobaczyć Charli XCX na scenie, mogli nadrobić zaległości. Wokalistka zaprosiła na scenę kilku wyjątkowych gości.

Projekt “Pop 2” to czwarty mixtape autorstwa Charli XCX, który zadebiutował w serwisach strumieniowych i sprzedaży cyfrowej 15 grudnia nakładem Asylum Records. Na wydawnictwie znajdziemy dziesięć premierowych kompozycji, a wśród zaproszonych do udziału gości znaleźli się tym razem między innymi Carly Rae Jepsen, Tove Lo, MØ, ALMA, Kim Petras czy cupcakKe, z którą Charli współpracowała już przy okazji utworu “Lipgloss”. Jeszcze przed premierą fani usłyszeć mogli utwory “Out Of My Head” i “Unlock It”, które zgodnie z zapowiedziami także znalazły się na mixtapie.

Web Cams Sex
Artur

Artur

Jestem do szaleństwa zakochany w muzyce, a pasją lubię dzielić się z innymi. Zafascynowany teledyskami, koncertami i twórczością Davida Bowiego.

Udostępnij na Google Plus