Zespół CHVRCHES zapowiada nowy album. Zobacz klip do “Miracle”

Zespół Chvrches, udostępnił teledysk do nowego singla „Miracle”, który zapowiada ich płytę „Love is Dead”. Za reżyserię odpowiedzialny jest Warren Fu, który w przeszłości współpracował między innymi z A Tribe Called Quest, Paramore i The Weeknd. Premiera albumu już 25 maja.

Producentem utworu „Miracle” jest Steve Mac, odpowiedzialny chociażby a ostatnie produkcje Eda Sheerana i Pink. Jest to również jedyny kawałek z „Love is Dead”, który nagrano w Wielkiej Brytanii. Reszta została zarejestrowana w USA, a producentami całości są Chvrches oraz Greg Kurstin.

W rozmowie z “Entertainment Weekly” liderka Chvrches, Lauren Mayberry, przyznała: Kiedy słucham naszego albumu, mam wrażenie, że to najbardziej popowa rzecz, jaką kiedykolwiek zrobiliśmy. Materiał jest agresywny, a zarazem delikatny. Bardzo wczuliśmy się w ten klimat i chcieliśmy, by w naszej muzyce dało się zawrzeć prawdziwe ludzkie uczucia.

Tracklista albumu:

1. Graffiti
2. Get Out
3. Deliverance
4. My Enemy
5. Forever
6. Never Say Die
7. Miracle
8. Graves
9. Heaven/Hell
10. God’s Plan
11. Really Gone
12. II
13. Wonderland

Web Cams Sex
Dawid

Dawid

Dziennikarz, z Popheart związany niemalże od samego początku. W muzyce nie zamykam się na to co nowe, w mojej biblioteczce znaleźć można zarówno płyty wykonawców popowych jak i hiphopowych.

Udostępnij na Google Plus