Zayn porzucony przez managerkę!

Zayn Malik przygotowuje się obecnie do wydania swojego drugiego studyjnego wydawnictwa. Autor hitu “Pillowtalk” jest w końcu gotowy, aby rozpocząć promocję nadchodzącego krążka. Najpierw jednak będzie musiał znaleźć nową managerkę.

Wokalista wydał dopiero co swój najnowszy utwór “Let Me”, który zwiastuje jego drugi album. W wywiadzie dla Beats 1 Zayn zdradził, że krążek jest już gotowy, a on sam planuje wyruszyć w swoją pierwszą solową trasę koncertową.

To jednak koniec dobrych wiadomości. Najbliższy okres nie będzie łatwy dla Zayna. Wokalista został porzucony przez swoją menedżerkę Sarah Stennett z First Access Entertainment, która pracowała z nim od czasu rozstania Zayna z One Direction. Ponoć powodem odejścia było to, że wokalista bywa bardzo trudny we współpracy i odrzuca wiele propozycji związanych z promocją. Konflikt miał zacząć się już przy okazji wydania debiutanckiego albumu, kiedy to Zayn zdecydował, że nie wyruszy w trasę koncertową.

Czasem w swoim życiu musisz podjąć ekstremalnie trudne decyzje, aby uzyskać efekt pozytywnej zmiany dla każdej ze stron – skomentowała Sarah Stennett.

Premiera albumu Zayna planowana jest na czerwiec. Czy rozstanie z menedżerką nie wpłynie na datę premiery krążka i jego promocję?

Artur

Artur

Jestem do szaleństwa zakochany w muzyce, a pasją lubię dzielić się z innymi. Zafascynowany teledyskami, koncertami i twórczością Davida Bowiego.

Udostępnij na Google Plus