Years & Years zapowiadają nowy album! Poznaj szczegóły krążka “Palo Santo”

Brytyjski zespół Years & Years zaprezentował ostatnio swój nowy singiel promujący ich drugi album, nad którym Olly i jego koledzy pracowali w ostatnich miesiącach. Fani z niecierpliwością czekali an kolejne wiadomości i zapowiedzi, a już dziś ich apetyt z pewnością zostanie zaspokojony, ponieważ grupa podzieliła się właśnie szczegółami nadchodzącego krążka!

“Palo Santo” to nazwa drugiego albumu grupy Years & Years, który swoją premierę będzie mieć prawdopodobnie już niedługo. Krążek promuje do tej pory utwór “Sanctify”, który trafił do sprzedaży cyfrowej i serwisów streamingowych jeszcze w marcu. Nadchodzące wydawnictwo będzie zawierać łącznie czternaście utworów, w tym trzy piosenki bonusowe. Na ten moment nie są znane dalsze szczegóły albumu oraz data premiery, ale informacje te powinny się pojawić w następnych dniach.

Facebook: @YearsAndYears

Przypomnijmy, że dyskografię Years & Years zamyka wydany w 2015 album “Communion”, który pokrył się w naszym kraju platyną i zapewnił zespołowi dużą popularność w Polsce. Panowie wystąpili także w naszym kraju w ramach swojej ostatniej trasy koncertowej oraz podczas ubiegłorocznej edycji Orange Warsaw Festival.  Czekacie na nowy album Years & Years?

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus