Varius Manx & Kasia Stankiewicz w nowym utworze “Mgła nad Warszawą”

Po 21 latach od rozstania zespołu z Kasią Stankiewicz, i po 7 latach od ostatniego albumu zespół Varius Manx powraca z nowym materiałem. Dziś swoją premierę ma bowiem krążek “Ent”. Promuje go opublikowany właśnie utwór “Mgła nad Warszawą”.

– Z tego nieoczekiwanego spotkania wyszła zaskakująco piękna płyta. Sama uwielbiam do niej wracać, gdyż jest pełna dobrych energii, a słuchając jej, czuję się jakbym leżała na ciepłym piasku, ze słońcem na skórze i w głowie (…) Czuję, że oddałam tej płycie najpiękniejszą część siebie w tym momencie – mówi o nowej płycie Kasia Stankiewicz.

W większości kompozycji muzykom towarzyszy kwartet smyczkowy, a nad produkcją muzyczną płyty czuwało dwóch realizatorów dźwięku: Leszek Kamiński i Paweł Marciniak. Na półkach sklepowych ukażą się 2 wydawnictwa: wersja standardowa w kolorze zielonym oraz wersja deluxe w kolorze czarnym, zawierająca dodatkowo 3 premierowe utwory. Znaną już fanom zespołu piosenkę „Biegnij” oraz ciekawą aranżację utworu „Piosenka Księżycowa”.

Tracklista:

1. Dla małych dziewczynek i małych chłopców
2. Śliwkowy deszcz
3. Mgła nad Warszawą
4. Bardzo miękkie ciało
5. Posłaniec światła
6. Kot bez ogona
7. Ballada
8. Przed epoką wstydu
9. Zielona sukienka
10. Śpisz już?
11. Pustynia słów
12. Od korzeni aż do gwiazd
13. Król gór

Web Cams Sex
Dawid

Dawid

Dziennikarz, z Popheart związany niemalże od samego początku. W muzyce nie zamykam się na to co nowe, w mojej biblioteczce znaleźć można zarówno płyty wykonawców popowych jak i hiphopowych.

Udostępnij na Google Plus