Troye Sivan zapowiada nowy utwór “Bloom”! “To absolutny pop jak “Teenage Dream” Katy Perry”

Troye Sivan, młody artysta i YouTuber australijskiego pochodzenia, po dużym sukcesie swojego debiutanckiego albumu rozpoczął prace nad jego następcą. Artysta niedawno wydał swój nowy singiel “My My My!” oraz zapowiedział datę premiery swojego krążka. Przed jego wydaniem możemy jednak spodziewać się jeszcze kolejnego utworu!

Piosenka “Bloom” to zapowiadana przez australijskiego wokalistę Troye Sivana kompozycja, której premiera zapowiadana jest na 4 maja 2018 roku. Artysta pierwszy raz wspomniał o utworze przy okazji wywiadu dla portalu Popjustice, w którym również zdradził brzmienie piosenki jak i samego albumu:

Mój pierwszy album miał naprawdę intensywny, retrospekcyjny i melancholijny klimat. Są też takie momenty na tym krążku, ale generalnie myślę, że to wydawnictwo jest o wiele bardziej pozytywne. Jest tam piosenka “Bloom”, która brzmi jak absolutny pop, jak “Teenage Dream” Katy Perry. (…) Nie wydaje mi się, że jest to materiał na jakiś poważny singiel czy coś takiego, ale mam nadzieję, że piosenka rozwinie swoje skrzydła i trafi również do ludzi, którzy zwykle nie słuchali mojej muzyki.

Przypomnijmy, że dotychczasową dyskografię Troye Sivana zamyka wydany w grudniu 2015 roku longplay “Blue Neighbourhood”, który został mocno doceniony przez krytyków i cieszył się ogromną popularnością w internecie. Obecnie wokalista przygotowuje się do premiery swojego drugiego krążka, którego premiera zaplanowana jest na 8 czerwca. Wydawnictwo jak dotąd promują utwory “My My My!” oraz “The Good Side”Czekacie na nowy krążek wokalisty?

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus