The Voice of Poland. Margaret zastąpi Andrzeja Piasecznego?

Telewizja Polska przygotowuje właśnie nową edycję “The Voice of Poland”. Jak podaje dzisiejszy “Super Express”, w programie najprawdopodobniej pojawi się Margaret. Wokalistka w roli trenera miałaby zastąpić Andrzeja Piasecznego.

Jak czytamy w dzienniku, produkcja od kilku tygodni namawia Margaret na udział w show. Wokalistka miałaby zastąpić Andrzeja Piasecznego. Tabloid przy okazji informuje, że w produkcji na pewno pojawi się Michał Szpak, który dołączył do składu trenerskiego przy okazji poprzedniej edycji. Co więcej – jego podopieczna wygrała w finale.

– Była już na zdjęciach próbnych do poprzedniej serii. Wtedy nie poradziła sobie najlepiej. Ale w ostatnich miesiącach podbija listy przebojów w Szwecji, dlatego byłaby bardzo inspirującym trenerem dla młodych wokalistów – dowiedział się “Super Express” od osoby z produkcji.

Jedno jest pewne – w programie na pewno nie zobaczymy Justyny Steczkowskiej, która była trenerką w drugiej, czwartej i piątej edycji. Jej podopieczna, Aleksandra Nizio wygrała nawet piątą odsłonę programu. Kilka dni temu manager gwiazdy, poinformował nas, że niestety, nie będzie ona mogła wziąć udziału w programie ze względu na liczne zobowiązania zawodowe.

Myślicie, że Margaret poradzi sobie w roli trenerki?

Dawid

Dawid

Dziennikarz, z Popheart związany niemalże od samego początku. W muzyce nie zamykam się na to co nowe, w mojej biblioteczce znaleźć można zarówno płyty wykonawców popowych jak i hiphopowych.

Udostępnij na Google Plus