Taylor Swift nagrała dla Spotify cover hitu Earth, Wind & Fire

Początki współpracy Taylor Swift ze Spotify nie należały do najlżejszych. Jeszcze jakiś czas temu nie można było odsłuchać żadnej piosenki wokalistki na tej platformie streamingowej, a dziś Taylor specjalnie dla Spotify nagrywa cover popularnego hitu zespołu Earth, Wind & Fire.

Taylor Swift początkowo była niezadowolona ze współpracy ze Spotify i twierdziła, że artyści, którzy zamieszczają tam swoje utwory, zarabiają na nich śmieszne pieniądze. Wokalistka zdecydowała się więc usunąć całą swoją dyskografię z platformy. Negocjacje ze Swift trwały bardzo długo, a w jednym z ostatnich wywiadów CEO Spotify przyznał, że musiał jeździć do domu wokalistki i prowadzić z nią bezpośrednie negocjacje, a nawet błagać ją, aby ponownie rozważyła współpracę z popularnym serwisem. Ostatecznie Taylor ugięła się i jej piosenki powróciły na Spotify, a ona sama jakiś czas temu dodała na platformę specjalny klip do “Delicate”.

Widocznie dobra współpraca artystki ze Spotify trwa w najlepsze, ponieważ Taylor została kolejną artystką, która nagrała dla serwisu “Spotify Singles”, na którym znalazło się specjalne wykonanie jej ostatniego singla “Delicate” oraz cover wielkiego hitu grupy Earth, Wind & Fire “September”.

Posłuchajcie poniżej. Jak Wam się podoba?

Web Cams Sex
Artur

Artur

Jestem do szaleństwa zakochany w muzyce, a pasją lubię dzielić się z innymi. Zafascynowany teledyskami, koncertami i twórczością Davida Bowiego.

Udostępnij na Google Plus