Soniamiki powraca z nowym materiałem. Posłuchaj utworu “Here We Dance”

Soniamiki, czyli Zosia Mikucka powraca z nowym materiałem. W sieci pojawił się jej nowy utwór “Here We Dance”, który jest pierwszą odsłoną piosenkowego serialu wokalistki. Kolejne piosenki będą ukazywać się stopniowo.

O czym jest pierwszy “odcinek piosenkowego serialu”? “Tuż po swoich 18-stych urodzinach Becky tęskniąc za przygodą ucieka z domu… Ucieka „legalnie” wszyscy o tym wiedzą… Po 5-ciu latach pełnych przygód podróży chce wracać do domu. Adres domu nie istnieje, tak jakby nigdy nie istniał …zaczyna czuć, że to sen…nie wie tylko co jest rzeczywistością …Jest zagubiona, musi tańczyć, dziwny zestaw ruchów ma ją obudzić ze snu… Taniec to nasz sposób na komunikowanie się… „HERE WE DANCE”.

Soniamiki wydała do tej pory trzy płyty: jedną w Niemczech, dwie w Polsce. Trzeci album ukazał się już nakładem Warner Music Poland. Ostatnie wydawnictwo młodej wokalistki “Federico” ukazał się w 2016 roku. Obraz do drugiego singla “BWA” był nominowany do nagrody Yach Film Festiwal w kategorii najlepsze zdjęcia, był także oficjalnie wyświetlany na 29th Girona Film Festival, Bucharest Short Cut Cine Fest oraz Los Angeles Cine Fest.

Web Cams Sex
Dawid

Dawid

Dziennikarz, z Popheart związany niemalże od samego początku. W muzyce nie zamykam się na to co nowe, w mojej biblioteczce znaleźć można zarówno płyty wykonawców popowych jak i hiphopowych.

Udostępnij na Google Plus