Sia, Diplo oraz Labrinth w specjalnym projekcie LSD! Premiera piosenki już w tym tygodniu

Jakiś czas temu australijska wokalistka Sia zapowiadała specjalny projekt muzyczny we współpracy z producentami Diplo i Labrinthem. Wszystko zdaje się być już dopięte na ostatni guzik, ponieważ wszyscy zainteresowani postanowili pochwalić się w mediach społecznościowych zapowiedzią tego projektu oraz planowaną datą premiery ich twórczości!

Projekt muzyczny, który przyjął nazwę “LSD” to grupa stworzona przez wokalistę i producenta Labrintha, wokalistkę Się oraz DJ-a i producenta Diplo , która swoją nazwę przyjęła od pierwszych liter pseudonimów artystów. Muzyczna kolaboracja zapowiadana była już jakiś czas temu przez zainteresowanych. Data premiery twórczości tego tercetu została dzisiaj potwierdzona i planowana jest prawdopodobnie na czwartek 3 maja (lub piątek czasu polskiego). Nie są znane na ten moment szczegóły tego przedsięwzięcia, lecz w ciągu najbliższych dni powinniśmy uzyskać więcej informacji.


Warto również wspomnieć, że artyści współpracowali już wcześniej ze sobą w różnych konfiguracjach, m.in. przy utworze “To Be Human” (Sia oraz Labrinth) czy “Elastic Heart” (Sia oraz Diplo). Trudno przewidzieć jak będzie brzmieć twórczość całej trójki, ale tego dowiemy się już wkrótce! Co sądzicie o tym trio?

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus