Shawn Mendes prezentuje teledysk do utworu “In My Blood”

W ostatnim czasie Shawn Mendes zaprezentował światu swoje dwa najnowsze utwory “In My Blood” oraz “Lost In Japan”, które są zapowiedzią nowego albumu. Zanim jednak krążek trafi na sklepowe półki, wokalista rozpoczyna na dobre promocje z nim związane. Dlatego też dzisiaj nastąpiła premiera teledysku do jednej z piosenek!

Utwór “In My Blood” to jedna z dwóch muzycznych zapowiedzi trzeciego albumu Shawna Mendesa, który trafi do sprzedaży prawdopodobnie jeszcze w tym roku. Singiel miał swoją premierę 22 marca, a wyprodukował go Teddy Geiger, który odpowiedzialny był za wszystkie ostatnie single wokalisty, a także współpracował z takimi artystami jak James Blunt, Maroon 5 czy One Direction. Geiger będzie również producentem wykonawczym nowego albumu wokalisty. Piosenka doczekała się również teledysku, który miał swoją premierę 24 kwietnia na oficjalnym kanale artysty w serwisie YouTube.

Przypominamy, że Shawn zaczął nagrywać swój trzeci krążek w październiku ubiegłego roku. Wokalista podzielił się też wtedy zdjęciami zza kulis powstawania albumu w swoich mediach społecznościowych. Obydwa poprzednie wydawnictwa wokalisty “Handwritten” oraz “Illuminate” zadebiutowały na szczycie amerykańskiej listy sprzedaży, a wszystkie single z tego drugiego znalazły się w TOP 20 listy Billboard Hot 100. Klip do najnowszego utworu “In My Blood” prezentujemy Wam poniżej. Jak Wam się podoba?

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus