Rita Ora ponownie przesuwa premierę swojego albumu. Czy usłyszymy go w tym roku?

6 lat – tyle w tym roku minie czasu od premiery debiutanckiego albumu Rity Ory zatytułowanego “Ora”. Premiera drugiego albumu była przesuwana już tyle razy, że trochę straciliśmy rachubę. Teraz ponownie ją przesunięto.

Jakiś czas temu informowaliśmy, że Rita Ora zagra w filmie “Detektyw Pikachu”. Przypuszczaliśmy wtedy, że zobowiązania wobec filmu mogą opóźnić premierę jej nowego krążka i… tak się stało. Nie wiadomo co prawda, czy to praca na planie filmu czy to sprawka innych okoliczności, ale albumu nie usłyszymy w maju jak to wcześniej zapowiadano.

W najnowszym artykule dla niemieckiego wydania magazynu Glamour pojawia się informacja, że krążek będzie miał swoją premierę dopiero… jesienią. Niestety nie podano żadnej konkretnej daty, więc fani wokalistki po raz kolejny będą musieli uzbroić się w cierpliwość.

Przypominamy, że wszystkie single wokalistki wydane w ciągu ostatniego roku znalazły się w pierwszej dziesiątce notowania najlepszych singli w Wielkiej Brytanii. Co więc jest powodem takiego odwlekania premiery albumu? Czyby wokalistka czekała na hit, który w końcu podbije Stany Zjednoczone?

Web Cams Sex
Artur

Artur

Jestem do szaleństwa zakochany w muzyce, a pasją lubię dzielić się z innymi. Zafascynowany teledyskami, koncertami i twórczością Davida Bowiego.

Udostępnij na Google Plus