Reni Jusis skończyła nagrywać nową płytę! Posłuchaj singla w wersji live!

Dwa lata temu Reni Jusis wróciła na polską scenę muzyczną z nowym materiałem po 7 latach przerwy. Od tamtej pory wokalistka nie zwalnia tempa i już ma gotowy materiał na kolejną płytę.

Wydany w 2016 roku album “BANG!” promowały takie single jak “Bejbi Siter”, “Zombi Świat” czy “Delta”. Krążek został doceniony przez fanów i recenzentów, a na Fryderykach 2017 zdobył nagrodę w kategorii “Album Roku: Elektronika”. Wkrótce wokalistka będzie gotowa zaprezentować słuchaczom swój nowy materiał.

Reni pochwaliła się w swoich mediach społecznościowych informacją, że skończyła pracę nad swoim ósmym krążkiem. Wokalistka opublikowała krótkie nagranie, na którym widać, jak trzyma płytę z nagranym materiałem.

Wiadomo, że nad nowym album Reni Jusis pracowała ze Stendkiem, który odpowiedzialny był również za poprzedni krążek wokalistki.

https://www.instagram.com/p/BiCzLEvHIPq/?hl=pl&taken-by=renijusis

Podczas koncertu w Krakowie (28 kwietnia) wokalistka na żywo zaprezentowała swój najnowszy kawałek “Tyle Miłości” i zapowiedziała, że album będzie miał swoją premierę 21 września. Posłuchajcie!

I jeszcze jedno nagranie z wykonania na “bis” – bez problemów technicznych.

Nowa Reni!

Opublikowany przez Jarek Zwierzchowski 28 kwietnia 2018

Web Cams Sex
Artur

Artur

Jestem do szaleństwa zakochany w muzyce, a pasją lubię dzielić się z innymi. Zafascynowany teledyskami, koncertami i twórczością Davida Bowiego.

Udostępnij na Google Plus