“r.e.m.” – kolejny singiel Ariany Grande czy tytuł płyty?

Nowy album Ariany Grande jest już ukończony i podobno w całości spodobał się wytwórni. Niedawno w końcu usłyszeliśmy nowy singiel wokalistki zatytułowany “No Tears Left To Cry”. Klip do piosenki bije rekordy popularności, a tymczasem Grande na swoim Twitterze dodała tajemniczy wpis, który spowodował dużą dyskusję wśród fanów.

Ostatni rok był trudny dla Ariany. Po zamachu w Manchesterze – gdzie kilka minut po zakończeniu koncertu Ariany doszło do wybuchu przed wejściem na obiekt – wokalistka była zmuszona odwołać część swojej trasy koncertowej, a do wspomnień z tych ciężkich chwil z pewnością wracała nie raz w kolejnych miesiącach.

Po premierze singla “No Tears Left To Cry”, Ariana dodała na swoje konto na Twitterze tajemniczy wpis “r.e.m.”. Czyżby Grande chciała podzielić się nowym singlem, a może to tytuł nowej płyty?

Web Cams Sex
Sebastian

Sebastian

Współzałożyciel POPHEART.PL. Zakochany w najróżniejszej muzyce po uszy. Wielki fan Davida Bowiego, Grace Jones i Iggy'ego Popa. W przesłuchiwanych albumach szuka przede wszystkim jakości, świeżości i czegoś innego.

Udostępnij na Google Plus