“QRVA” – Madox powraca z nowym singlem!

Od wydania debiutanckiego i jedynego do tej pory albumu Madoxa mija w tym roku 7 lat. Wydaje się, że wokalista, który zasłynął w “Mam Talent!” jest już gotowy na muzyczny powrót. Madox zaprezentował swój najnowszy singiel “QRVA”, który jest pierwszą muzyczną zapowiedzią jego nowej płyty.

Podczas tworzenia utworu “QRVA” wokalista współpracował z amerykańskim producentem Adamem Josephem, polskim producentem muzyki trance znanym jako Casper Sky, oraz z Pawbeatsem, który odpowiedzialny był także za kilka utworów z debiutanckiego krążka Madoxa.

Co Madox mówi o swoim najnowszym singlu?

Na tytuł #QrVA wpadł Adam Joseph. Utwór opowiada historię szybkich spotkań, które budzą w nas sprzeczne uczucia. Często w życiu obiecujemy sobie, że czegoś nie zrobimy, ale ponownie bywamy w tych samych sytuacjach. Utwór wypada traktować z przymrużeniem oka, my sami mieliśmy ogromny fun tworząc go. Osobiście potrzebowałem uciec od patosu. Żyjemy w trudnych czasach, w których brakuje mi u innych dystansu do świata. 

Teledysk do najnowszego singla Madoxa wyreżyserował Krzysztof Sierpiński przy współpracy z Grzegorzem Mikrutem. Okazuje się, że inspiracją do stworzenia klipu był popularny serial American Horror Story.

Za teledysk odpowiedzialny był duet Sierpiński&Mikrut, którzy pięknie przeplatają kulturę queer w swojej twórczości. Dla mnie inspiracją było chociażby American Horror Story, konkretnie postać Rubber Mana w Murder House. Chłopaki natomiast stworzyli historię o tym jak próżność jest pułapką. Demony na początku uwodzą, są czułe tylko po to, by wyrwać serce na samym końcu. Każdy z nas codziennie toczy walkę z własnymi słabościami. Na planie pracowało nam się świetnie. Byliśmy zamknięci w Teatrze Druga Strefa, odcięci od rzeczywistości, co pozwoliło się mocno wgłębić w historię. Osoby, które nie miały styczności z kulturą queerową zapraszam do pierwszego kontaktu. Natomiast ludzie, dla których ta estetyka jest bliska, na pewno zauważą sporo symboli i inspiracji, które włożyliśmy w ten projekt, oczywiście poza naszymi sercami 😉 – mówi Madox specjalnie dla popheart.pl

Jak Wam się podoba “QRVA”?

Artur

Artur

Jestem do szaleństwa zakochany w muzyce, a pasją lubię dzielić się z innymi. Zafascynowany teledyskami, koncertami i twórczością Davida Bowiego.

Udostępnij na Google Plus