Premiera dwóch singli Nicki Minaj! Posłuchaj utworów “Chun-Li” oraz “Barbie Tingz”

Nicki Minaj, amerykańska raperka i piosenkarka, już od dłuższego czasu przygotowywała i dopracowywała materiał na swój czwarty album. Artystka co jakiś czas pojawiała się na listach przebojów głównie za sprawą kolaboracji z innymi wykonawcami, a fani raperki głodni byli jej nowych utworów. Apetyt został zaspokojony poprzez zapowiedź dwóch nowych utworów. Dziś natomiast nastąpiła ich premiera!  Czekaliście?

Piosenki “Chun-Li” oraz “Barbie Tingz” to dwie premierowe kompozycje raperki Nicki Minaj, które trafiły do sprzedaży cyfrowej i serwisów streamingowych 12 kwietnia. Przy okazji premiery, do sieci trafiła również zapowiedź klipu do kompozycji “Barbie Tingz”. Pełnej wersji teledysku spodziewać możemy się już wkrótce, jednak na ten moment nie ma informacji czy drugi z utworów również doczeka się klipu.

Przypomnijmy, że ostatni studyjny album Nicki, “The Pinkprint”, ukazał się jeszcze w 2014 roku i wygenerował takie hity jak “Anaconda”“Only” czy “The Night Is Still Young”. Na nowe wydawnictwo raperka kazała nam długo czekać, ale #NM4 zbliża się wielkimi krokami i jest bliżej niż się to mogło wydawać. Powyżej prezentujemy Wam obydwa utwory do odsłuchu, a poniżej również zapowiedź klipu do “Barbie Tingz”. Tęskniliście za Nicki?

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus