Poznaliśmy szczegóły debiutanckiego krążka Weroniki Juszczak

Debiutancka płyta Weroniki Juszczak “Inna” ukaże się już na początku maja 2018 roku. Na krążku znajdziemy dwanaście kompozycji, w tym dobrze już znane słuchaczom single “Od nowa”, “Możesz zatrzymać czas”, “Wiem” czy najnowszy “Zero” do którego właśnie ukazał się teledysk.

Jak zapowiada Weronika Juszczak, płyta została utrzymana w klimatach popu i jest odzwierciedleniem zmian, jakie zaszły w jej życiu.

– Mam 19 lat, spełniam swoje marzenia, realizując się przy tym zawodowo, przez co w oczach rówieśników jestem właśnie INNA. Jestem prawie taką samą dziewczyną jaką byłam, nim rozpoczęłam moją zawodową przygodę z muzyką. Prawie, ponieważ znalazłam się w świecie, który mocno związany jest z showbiznesem. Z małej, 17 letniej dziewczyny, chodzącej do liceum, nie myślącej jeszcze nawet o maturze, musiałam stać się zaradną, obowiązkową i silną osobą, która każdego dnia musi uważać na wszystko co robi, musi dbać o swoich fanów i stawiać czoła wszystkim, którzy kładą jej kłody pod nogi. Te 1,5 roku sprawiło, że bardzo wydoroślałam, mocno zmieniłam swój pogląd na życie. Każda piosenka która zawarta jest na płycie, to tak naprawdę zbiór moich doświadczeń jakie niosę ze sobą. Półtora roku ciężkiej pracy, koncertów, życia na walizkach przyczyniło się do tego, co właśnie otrzymujecie. INNA, a jednak nadal ta sama – mówi Weronika Juszczak.

W przedsprzedaży dostępna jest specjalna edycja płyty. Możecie ją zamówić tutaj.

Web Cams Sex
Dawid

Dawid

Dziennikarz, z Popheart związany niemalże od samego początku. W muzyce nie zamykam się na to co nowe, w mojej biblioteczce znaleźć można zarówno płyty wykonawców popowych jak i hiphopowych.

Udostępnij na Google Plus