Posłuchaj nowego singla Ariany Grande “No Tears Left To Cry”!

Nowy album Ariany Grande jest już ukończony i podobno w całości spodobał się wytwórni. Dziś w końcu możemy usłyszeć nowy singiel wokalistki zatytułowany “No Tears Left To Cry”. 

Ostatni rok był trudny dla Ariany. Po zamachu w Manchesterze – gdzie kilka minut po zakończeniu koncertu Ariany doszło do wybuchu przed wejściem na obiekt – wokalistka była zmuszona odwołać część swojej trasy koncertowej, a do wspomnień z tych ciężkich chwil z pewnością wracała nie raz w kolejnych miesiącach. Wokalistka jednak w końcu powraca na muzyczną scenę z nowym singlem!

“No Tears Left To Cry” to pierwszy singiel, który zapowiada czwarty album Ariany Grande. Piosenkę wyprodukował Max Martin, a słowa napisała Ariana Grande i Savan Kotecha.

Reżyserem teledysku jest Dave Myers, który odpowiedzialny jest za takie klipy jak “Havana” Camili Cabello, “Swish Swish” Katy Perry czy “Humble” Kendricka Lamara.

Przypominamy, że na początku marca Ariana i jej manager gościli w siedzibie Republic Records, aby zaprezentować wytwórni nowy album, nad którym wokalistka pracowała przez ostatnie miesiące. Płytę wyprodukowali Pharrell, Savan Kotecha i Max Martin, a teksty do każdej piosenki napisała Ariana, co jest nowością, jeżeli chodzi o krążki wokalistki.

Artur

Artur

Jestem do szaleństwa zakochany w muzyce, a pasją lubię dzielić się z innymi. Zafascynowany teledyskami, koncertami i twórczością Davida Bowiego.

Udostępnij na Google Plus