POP EMERGENCY! Tajemniczy teaser w social mediach Christiny Aguilery. Początek nowej ery?

Christina Aguilera od kilkunastu miesięcy bezskutecznie zapowiada nowy album. Aż trudno uwierzyć, ale od albumu “Lotus” minęło ponad 5 lat. Wszystkie znaki na niebie wskazują jednak, że oczekiwanie może mieć niebawem swój koniec. Niedawno do Internetu trafiło demo utworu “Fall In Line”, które szybko zostało usunięte przez wytwórnie, ale fani zdążyli potwierdzić, że piosenka będzie duetem z Demi Lovato. Ostatnie plotki mówiły, że Christina może powrócić 4 maja z utworem “Accelerate”. Teraz na kanałach Aguilery pojawił się tajemniczy teaser.

Przy okazji wycieku dema “Fall In Line”, fani wychwycili, że wytwórnia RCA do bazy mającej uchronić przed kolejnymi nieplanowanymi premierami, wrzuciła szereg innych utworów Aguilery. Wśród nich znalazł się utwór “Accelerate” z raperami Ty Dolla $ign oraz 2Chainz. Nowe plotki mówiły, że piosenka może mieć premierę już 4 maja, a stacje radiowe miały już przesłuchać najnowszą kompozycję. Premiera utworu według pogłosek ma nastąpić wraz z teledyskiem.

Teraz na kontach Christiny pojawił się tajemniczy teaser z 12. klatkami z dziwnymi podpisami. Fani zdążyli już roszyfrować nazwy “Accelerate”, “Liberation” oraz “Demi”. Czyżbyśmy doczekali się nowej ery od Xtiny?

A post shared by Christina Aguilera (@xtina) on

 

Web Cams Sex
Sebastian

Sebastian

Współzałożyciel POPHEART.PL. Zakochany w najróżniejszej muzyce po uszy. Wielki fan Davida Bowiego, Grace Jones i Iggy'ego Popa. W przesłuchiwanych albumach szuka przede wszystkim jakości, świeżości i czegoś innego.

Udostępnij na Google Plus