Pacynka Eda Sheerana powraca! Zobacz teledysk do utworu “Happier”

Brytyjski wokalista i autor tekstów Ed Sheeran w poprzednim roku powrócił z nowym albumem zatytułowanym “÷” (Divide). Płyta odniosła spory sukces na światowych listach sprzedaży, nie inaczej jest również z singlami promującymi krążek. Po ostatnim utworze promującym “Perfect”, który doczekał się łącznie trzech wersji, przyszła pora na wybór kolejnej piosenki promującej wydawnictwo!

Utwór “Happier” to już piąty singiel promujący ostatnie wydawnictwo Eda Sheerana zatytułowane “÷” (Divide), które trafiło do sprzedaży w marcu 2017 roku. Najnowszy singiel został napisany przez Sheerana wraz z pomocą Ryana Teddera oraz Benjamina Levina, którzy już wcześniej współpracowali z wokalistą, za produkcję zaś odpowiada Benny Blanco. Piosenka doczekała się również teledysku, którego premiera nastąpiła 27 kwietnia na kanale artysty w serwisie YouTube. W klipie wystąpiła pacynka przypominająca Eda Sheerana, która znana jest już z wcześniejszej produkcji Sheerana – klipu do utworu “Sing” z 2014 roku.

Przypomnijmy, że Ed Sheeran już w sierpniu przyszłego roku wystąpi również w Polsce. Artysta zagra dwa koncerty 11 i 12 sierpnia 2018 roku na PGE Narodowym w Warszawie. Warto także wspomnieć, że w Polsce krążek “÷” pokrył się platyną, a sam krążek promowały do tej pory cztery single, w tym hitowe “Shape of You” oraz “Perfect”. Teledysk do utworu “Happier” prezentujemy Wam poniżej. Czy powtórzy on sukces poprzednich singli?

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus