Nowy singiel Christiny Aguilery “Accelerate” już za tydzień?

Christina Aguilera od kilkunastu miesięcy bezskutecznie zapowiada nowy album. Aż trudno uwierzyć, ale od albumu “Lotus” minęło ponad 5 lat. Wszystkie znaki na niebie wskazują jednak, że oczekiwanie może mieć niebawem swój koniec. Niedawno do Internetu trafiło demo utworu “Fall In Line”, które szybko zostało usunięte przez wytwórnie, ale fani zdążyli potwierdzić, że piosenka będzie duetem z Demi Lovato. Teraz plotki mówią, że Christina może powrócić w przyszłym tygodniu z utworem “Accelerate”.

Przy okazji wycieku dema “Fall In Line”, fani wychwycili, że wytwórnia RCA do bazy mającej uchronić przed kolejnymi nieplanowanymi premierami, wrzuciła szereg innych utworów Aguilery. Wśród nich znalazł się utwór “Accelerate” z raperami Ty Dolla $ign oraz 2Chainz. Teraz nowe plotki mówią, że piosenka może mieć premierę już za tydzień, a stacje radiowe miały już przesłuchać najnowszą kompozycję. Premiera utworu według pogłosek ma nastąpić wraz z teledyskiem.

Czekacie jeszcze na nową Christinę?

https://twitter.com/XtinaLiberation/status/989987179790258177

Web Cams Sex
Sebastian

Sebastian

Współzałożyciel POPHEART.PL. Zakochany w najróżniejszej muzyce po uszy. Wielki fan Davida Bowiego, Grace Jones i Iggy'ego Popa. W przesłuchiwanych albumach szuka przede wszystkim jakości, świeżości i czegoś innego.

Udostępnij na Google Plus