Nowy singiel Ariany Grande usłyszymy w kwietniu?

Miesiąc temu informowaliśmy, że album Ariany Grande jest już ukończony i podobno w całości spodobał się wytwórni. Dziś portal Hits Daily Double zdradza datę premiery pierwszego singla zwiastującego czwarty krążek wokalistki.

2 marca Ariana i jej manager gościli w siedzibie Republic Records, aby zaprezentować wytwórni nowy album, nad którym wokalistka pracowała przez ostatnie miesiące. Płytę wyprodukowali Pharrell, Savan Kotecha i Max Martin, a teksty do każdej piosenki napisała Ariana, co jest nowością, jeżeli chodzi o krążki wokalistki.

Portal Hits Daily Double podaje, że nowy singiel Ariany będzie miał swoją premierę 27 kwietnia. Konkurent magazynu Billboard zdradza, że źródłem takiej informacji są producenci albumu. Portal dodaje również że, ponoć wokalistka ma pełną kreatywną kontrolę nad tworzeniem i promocją albumu, a piosenki, które znajdą się na krążku są inspirowane tym, co przeżyła Ariana w ciągu ostatnich dwóch lat.

Na chwilę obecną dyskografię Ariany zamyka wydany w 2016 roku krążek “Dangerous Woman”, który promowały takie single jak “Into You” czy “Side To Side”. Nie wiadomo jeszcze, kiedy nowy album wokalistki ujrzy światło dzienne.

Kto już nie może się doczekać?

 

Web Cams Sex
Artur

Artur

Jestem do szaleństwa zakochany w muzyce, a pasją lubię dzielić się z innymi. Zafascynowany teledyskami, koncertami i twórczością Davida Bowiego.

Udostępnij na Google Plus