Nowy album Shawna Mendesa już w maju – zobacz okładkę i tracklistę!

W ostatnim czasie Shawn Mendes zaprezentował światu swoje dwa najnowsze utwory “In My Blood” oraz “Lost In Japan”, które są zapowiedzią nowego albumu. Teraz wokalista w końcu ogłosił datę premiery swojego krążka i całą tracklistę!

Shawn Mendes zaczął nagrywać swój trzeci krążek w październiku ubiegłego roku. Wokalista podzielił się też wtedy zdjęciami zza kulis powstawania albumu w swoich mediach społecznościowych. Shawn wydał do tej pory dwa utwory z płyty, a do pierwszego z nich, czyli “In My Blood” wypuścił ostatnio teledysk.

Teraz wokalista zaprezentował okładkę i trakclistę swojego krążka, który zatytułowany będzie po prostu “Shawn Mendes” i pojawi się w sprzedaży 25 maja. Na płycie pojawią się również dwa duety, jeden z Khalidem (utwór “Youth”) i drugi z Julią Michaels (“Like To Be You”).

1. In My Blood
2. Nervous
3. Lost in Japan
4. Where Were You in the Morning?
5. Like to Be You (feat. Julia Michaels)
6. Fallin’ All in You
7. Particular Taste
8. Why
9. Because I Had You
10. Queen
11. Youth (feat. Khalid)
12. Mutual
13. Perfectly Wrong
14. When You’re Ready

Przypominamy, że oba poprzednie wydawnictwa wokalisty “Handwritten” oraz “Illuminate” zadebiutowały na szczycie amerykańskiej listy sprzedaży, a wszystkie single z tego drugiego znalazły się w TOP 20 listy Billboard Hot 100.

Web Cams Sex
Artur

Artur

Jestem do szaleństwa zakochany w muzyce, a pasją lubię dzielić się z innymi. Zafascynowany teledyskami, koncertami i twórczością Davida Bowiego.

Udostępnij na Google Plus