Nowy album Nosowskiej jesienią. Zobacz jego pierwszą zapowiedź

Nowy album Kasi Nosowskiej już jesienią! Zapowiada go utwór “Ja pas!” do którego właśnie ukazał się teledysk. Tym razem do współpracy artystka zaprosiła Michała „FOX” Króla. Będzie to siódme solowe wydawnictwo wokalistki związanej z zespołem Hey.

– Rok 2018, z rożnych względów jest inny niż poprzednie. Hey odpoczywa, postanowiłam więc ten czas przeznaczyć na ruchy niepodległościowe. Prezentuję Wam dziś pierwszą piosenkę z płyty, która ukaże się jesienią. Tym razem zmieszam krew z Michałem FOX’em Królem, co oznacza, że słowa wystąpią w duecie z innymi niż dotąd dźwiękami. Starsza pani zaprasza do wyrażenia ekspresji poprzez ruch – mówi o nowym singlu Kasia.

Singiel „Ja pas!” zapowiada solowy album Nosowskiej, którego premiera planowana jest na jesień 2018 roku. Przypominamy, że solową dyskografię wokalistki zamyka wydany w 2011 roku album “8” z którego pochodzi przebój “Nomada”.

Przypominamy, że w maju premierę będzie miał debiut literacki Kasi Nosowskiej “A ja żem jej powiedziała…”

Web Cams Sex
Dawid

Dawid

Dziennikarz, z Popheart związany niemalże od samego początku. W muzyce nie zamykam się na to co nowe, w mojej biblioteczce znaleźć można zarówno płyty wykonawców popowych jak i hiphopowych.

Udostępnij na Google Plus