“No Tears Left To Cry” – nowy singiel Ariany Grande już w ten piątek!

Nowy album Ariany Grande jest już ukończony i podobno w całości spodobał się wytwórni. Dziś Ariana Grande potwierdziła ostatecznie tytuł i datę premiery nowego singla. Znamy również nazwisko reżysera klipu!

2 marca Ariana i jej manager gościli w siedzibie Republic Records, aby zaprezentować wytwórni nowy album, nad którym wokalistka pracowała przez ostatnie miesiące. Płytę wyprodukowali Pharrell, Savan Kotecha i Max Martin, a teksty do każdej piosenki napisała Ariana, co jest nowością, jeżeli chodzi o krążki wokalistki.

Ariana potwierdziła w końcu tytuł i datę premiery swojego nowego singla. Sprawdziły się przypuszczenia fanów i singiel nosi nazwę “No Tears Left To Cry”. Spodziewano się, że premiera będzie miała miejsce 27 kwietnia, ale okazało się, że singiel usłyszymy tydzień wcześniej i już 20 kwietnia będziemy mogli cieszyć się nowym kawałkiem Ariany.

Wiadomo również, kto nakręcił klip do singla. Reżyserem teledysku jest Dave Myers, który odpowiedzialny jest za takie klipy jak “Havana” Camili Cabello, “Swish Swish” Katy Perry czy “Humble” Kendricka Lamara. Myers potwierdził tę informację na swoim Instagramie.

ʎɹɔ oʇ ʇɟǝl sɹɐǝʇ ou

A post shared by Dave Meyers (@dave_meyers) on

Kto już nie może się doczekać?

Web Cams Sex
Artur

Artur

Jestem do szaleństwa zakochany w muzyce, a pasją lubię dzielić się z innymi. Zafascynowany teledyskami, koncertami i twórczością Davida Bowiego.

Udostępnij na Google Plus