Nicki Minaj zapowiada wydanie… dwóch singli! Poznaj szczegóły utworów “Chun-Li” i “Barbie Tingz”

Nicki Minaj, amerykańska raperka i piosenkarka, już od dłuższego czasu przygotowywała i dopracowywała materiał na swój czwarty album. Artystka co jakiś czas pojawiała się na listach przebojów głównie za sprawą kolaboracji z innymi wykonawcami, a fani raperki głodni byli jej nowych utworów. Apetyt rósł w miarę jedzenia, ale już niedługo zostanie on zaspokojony, a to wszystko za sprawą zapowiedzi dwóch nowych utworów! Jesteście ciekawi szczegółów?

Piosenki “Chun-Li” oraz “Barbie Tingz” to dwie premierowe kompozycje raperki Nicki Minaj, które mają mieć swoją premierę w tym tygodniu. Na ten moment artystka podzieliła się jedynie okładkami obydwu utworów, jednakże już od kilku dni sama podgrzewała atmosferę tajemniczymi wpisami sugerującymi jej powrót. Okładki do nowych singli Nicki prezentujemy Wam poniżej:

Nicki Minaj / Young Money

Przypomnijmy, że ostatni studyjny album Nicki, “The Pinkprint”, ukazał się jeszcze w 2014 roku i wygenerował takie hity jak “Anaconda”“Only” czy “The Night Is Still Young”. Na nowe wydawnictwo raperka kazała nam długo czekać, ale #NM4 zbliża się wielkimi krokami i jest bliżej niż się to mogło wydawać! Czekacie na nowy album Nicki i kogo chcielibyście na nim usłyszeć?

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus