Natalia Lesz zapowiada trzeci album. Wiemy, jaki będzie!

Po siedmiu latach od wydania krążka “That Girl” Natalia Lesz zapowiada nowy album. Wkrótce też mamy poznać promujący go singiel. Jak wyznała artystka w jednym z wywiadów, będzie on utrzymany w klimacie nowoczesnego popu, a przy jego tworzeniu pomagał  Marek Dziedzic, znany ze współpracy chociażby z Melą Koteluk czy Sorry Boys.

– Będzie utrzymany w klimacie bardzo nowoczesnego popu. Pracuję z producentem i kompozytorem Markiem Dziedzicem. Obecnie wybieramy pierwszy singiel, który mam nadzieję pojawi się niebawem. Oprócz tego niedługo po urodzeniu córki powstał inny, mniej komercyjny materiał, który kiedyś chciałabym wydać. Bez wytwórni, na swoich zasadach – powiedziała o nowym albumie Natalia w wywiadzie dla Onetu.

Artystka wyznała także, że w wyborze pierwszego singla pomogła jej… córeczka. – Wkrótce ukaże się pierwszy singiel z nowego materiału. Mojej córce bardzo się podoba, więc mam nadzieje, że innym spodoba się także – dodała w tym samym wywiadzie.

Przypominamy, że Natalia Lesz ma na swoim koncie dwa albumu: “Natalia Lesz” z 2008 roku, który przyniósł takie single jak “Fall” czy “Miss You” oraz wydany trzy lata później “That Girl”.

Web Cams Sex
Dawid

Dawid

Dziennikarz, z Popheart związany niemalże od samego początku. W muzyce nie zamykam się na to co nowe, w mojej biblioteczce znaleźć można zarówno płyty wykonawców popowych jak i hiphopowych.

Udostępnij na Google Plus