Nagrały cover utworu Dawida Podsiadło. Teraz wydają debiutancki album!

Kojarzycie folkowe wersje takich utworów jak “Nieznajomy” Dawida Podsiadło czy “Enjoy The Silence” Depeche Mode? Ich twórczynie, zespół Tulia przygotowuje się właśnie do premiery debiutanckiego krążka “Tulia”, który ukaże się na rynku już w maju. Oprócz coverów znajdziemy na nim autorskie kompozycje zespołu.

W październiku zespół Depeche Mode opublikował na swoim profilu folkową wersję przeboju “Enjoy The Silence”. Okazało się, że za coverem stoją cztery dziewczyny ze Szczecina: Joanna Sinkiewicz, Dominika Siepka, Patrycja Nowicka i Tulia Biczak. Utwór natychmiast stał się hitem internetu, a dziewczyny, za namową internautów “przerobiły” kolejny przebój – tym razem padło na singiel Dawida Podsiadło “Nieznajomy”.

Odpowiedzią na setki komentarzy i reakcji z całego świata jest debiutancka płyta zespołu Tulia. Wypełnią ją głównie niezwykle oryginalne wersje utworów tak znakomitych artystów jak m.in.: Obywatel GC, Wilki, O.N.A, Seweryn Krajewski, Stan Borys czy wspomniany Dawid Podsiadło. Dziewczyny nie chcą jednak ograniczać się do interpretacji tylko cudzego repertuaru w związku z tym nie zabrakło też własnych kompozycji.

Wersja deluxe zawiera cztery dodatkowe utwory w tym znany już cover zespołu Depeche Mode czy też najczęściej wybierany w komentarzach na portalach społecznościowych przez słuchaczy „Nothing Else Matters” zespołu Metallica.

Premiera albumu 25 maja 2018 roku.

Web Cams Sex
Dawid

Dawid

Dziennikarz, z Popheart związany niemalże od samego początku. W muzyce nie zamykam się na to co nowe, w mojej biblioteczce znaleźć można zarówno płyty wykonawców popowych jak i hiphopowych.

Udostępnij na Google Plus