Na tydzień przed premierą płyty, Anne-Marie pokazała nowe lyric video!

Już za tydzień światło dzienne ujrzy album “Speak Your Mind”! Na płycie znajdują się wszystkie dotychczasowe przeboje Anne-Marie: “Ciao Adios” (który w Polsce pokrył się złotem), “Alarm” (który ma już platynowy status) oraz “Heavy”. Nie zabraknie także “2002” do którego właśnie dostaliśmy lyric-video.

Podstawową wersję albumu “Speak Your Mind” wypełni dwanaście utworów natomiast wersja deluxe będzie miała aż szesnaście kompozycji w tym hit “Rockabye” z Clean Bandit i Seanem Paulem.

Utwór “2002” jak mówi sama Anne-Marie to wspomnienie czasów dzieciństwa. Anne-Marie napisała go wspólnie ze swoim serdecznym przyjacielem Edem Sheeranem. Ed Sheeran jest nie tylko współautorem piosenki, lecz również pojawia się w niej gościnnie jako wokalista.

Produkcją utworu zajął się legendarny Steve Mac. Będąca wielką fanką popu z początków XXI wieku, Anne-Marie zawarła w refrenie delikatne nawiązania do swoich ulubionych piosenek z tego okresu, chociażby “…Baby One More Time” Britney Spears, “Bye Bye Bye” N-Sync, “99 Problems” Jay-Z i “Ride Wit Me” Nelly’ego.

Jak oceniacie “2002”? Będzie hitem?

Dawid

Dawid

Dziennikarz, z Popheart związany niemalże od samego początku. W muzyce nie zamykam się na to co nowe, w mojej biblioteczce znaleźć można zarówno płyty wykonawców popowych jak i hiphopowych.

Udostępnij na Google Plus