Menedżer Gagi o wyciekach starych piosenek. Takiej odpowiedzi fanów się nie spodziewał

Od kilku tygodni do sieci przedostają się stare i niewydane piosenki Lady Gagi, odrzuty z sesji zdjęciowych i wiele innych niepublikowanych dotąd materiałów. To z pewnością bardzo ekscytujący moment dla fanów, którzy po przerwaniu trasy przez Lady Gagę, muszą oczekiwać na powrót piosenkarki. Nie spodobało się to jednak menedżerowi wokalistki, który postanowił skomentować sprawę na Twitterze. Takiej odpowiedzi fanów się jednak nie spodziewał.

W ciągu ostatnich dni do sieci trafiło bardzo dużo niewydanych piosenek i wersji demo utworów Gagi. W końcu głos w tej sprawie postanowił zabrać Bobby Campbell, który od 2014 roku pełni funkcję menedżera wokalistki.

Campbell nie spodziewał się jednak takiej reakcji fanów na jego wpis. Little Monster w komentarzach zaczęli rozliczać menedżera z tego, co zrobił dla wokalistki w czasie jego pracy z Gagą i zarzucać mu, że on oraz wytwórnia Interscope nie dbają odpowiednio o promocję wokalistki. Wiele z tweetów zamieszczonych przez fanów jest naprawdę ostra. Poniżej zamieszczamy kilka z nich – zobaczcie sami!

https://twitter.com/JudeLhogora/status/982357067276091392

Web Cams Sex
Artur

Artur

Jestem do szaleństwa zakochany w muzyce, a pasją lubię dzielić się z innymi. Zafascynowany teledyskami, koncertami i twórczością Davida Bowiego.

Udostępnij na Google Plus