Marina and the Diamonds potwierdza, że usłyszymy jej nowe piosenki w tym roku!

Walijska piosenkarka i autorka tekstów Marina Diamandis, czyli Marina and the Diamonds, pracuje od kliku miesięcy nad swoim nowym albumem. Wokalistka zdradziła właśnie tytuł nowej piosenki i potwierdziła, że usłyszymy jej nową muzykę jeszcze w tym roku.

Marina and the Diamonds zamieściła na swoim Twitterze screen z ekranu komputera, na którym widać tytuł i pierwszą linijkę nowej piosenki. Utwór będzie zatytułowany “Superstar”.

Marina podsyciła tym nadzieje fanów na nowy album w tym roku. Na pytanie fana, czy usłyszymy w 2018 roku jej nowe piosenki. Marina odpowiedziała proste “Tak”.

Przypominamy, że w marcu wokalistka wrzuciła do swoich mediów społecznościowych fragment nowej piosenki w wykonaniu akustycznym.

Jak podawał serwis Hamada Mania, Marina współpracuje nad swoim nowym albumem m.in. z Jasonem Eviganem (odpowiedzialnym za takie hity jak “Chains” Nicka Jonasa czy “Heart Attack” Demi Lovato) oraz Sarą Hudson (“Black Widow” Iggy Azalei czy “Get On Your Knees” Nicki Minaj), a sam krążek ma mieć swoją premierę jeszcze w tym roku. Plotki również głoszą, że wśród osób zaangażowanych w prace nad krążkiem są też takie osobistości jak Bonnie McKee i Jesse Saint John. Niedawno wokalistka widziana była również Laną Del Rey i Jackiem Antonoffema jej  wpisy w mediach społecznościowych przykuły uwagę słynnego producenta Williama Orbita.

Web Cams Sex
Artur

Artur

Jestem do szaleństwa zakochany w muzyce, a pasją lubię dzielić się z innymi. Zafascynowany teledyskami, koncertami i twórczością Davida Bowiego.

Udostępnij na Google Plus