“Malinowa…” nowym albumem Stanisławy Celińskiej

Stanisława Celińska powraca z nowym albumem! Już 25 maja ukaże się krążek “Malinowa…”, będący następcą płyty “Atramentowa…”. Na nowym albumie znajdziemy czternaście kompozycji. Za muzykę, aranżacje i produkcję podobnie jak przy poprzednich płytach odpowiedzialny jest Maciej Muraszko, a gościnnie udział w niej wzięli Piotr Fronczewski oraz Marcin Wyrostek.

Wydana w 2015 roku “Atramentowa…” okazała się ogromnym sukcesem. Krążek zadebiutował na pierwszym miejscu OLiS, a pięć miesięcy później ukazał się jego suplement zatytułowany “Atramentowa… Suplement”. Wydawnictwo zawierało dodatkowo dziewięć premierowych utworów.

Po trzech latach od wydania tych płyt, Stanisława Celińska wraca z nowym materiałem. Już 25 maja swoją premierę będzie miała “Malinowa…”. Jak czytamy: “Album nawiązuje oczywiście do “Atramentowej”, został jednak poszerzony o brzmienia i utwory w innych niż dotychczas klimatach. Materiał jest w pełni autorski – prawie wszystkie teksty napisała Celińska. Powstały one pod wpływem rozmów i historii opowiedzianych przez fanów na spotkaniach po koncertach”.

Tracklista:

 1. Już nie trzeba mi
 2. Drzewo
 3. Mija raz dwa
 4. Ja – tu, Ty – tam(Od słów do słów)
 5. Słowa
 6. Wybacz
 7. Gdzie jesteś dziewczyno
 8. Nie chce inaczej
 9. Malinowa herbatka
 10. Otwórz oczy
 11. Korali sznur
 12. Maskarada
 13. Cudem jest świat
 14. Dzielić się miłością

Web Cams Sex
Dawid

Dawid

Dziennikarz, z Popheart związany niemalże od samego początku. W muzyce nie zamykam się na to co nowe, w mojej biblioteczce znaleźć można zarówno płyty wykonawców popowych jak i hiphopowych.

Udostępnij na Google Plus