Magazyn GQ o Dua Lipie: “To Madonna pokolenia Z”

Ostatnie miesiące były bardzo udane dla Dua Lipy. Jej singiel “New Rules” zajął pierwsze miejsce na brytyjskiej liście singli i szóste w Stanach Zjednoczonych. Oprócz tego wokalistka zgarnęła dwie statuetki na gali BRIT Awards, a jej kolejny singiel jest już wśród 10 najpopularniejszych utworów na Wyspach. Wokalistka została doceniona również przez brytyjski magazyn GQ, który nazwał ją “Madonną pokolenia Z”.

5 kwietnia do brytyjskich sklepów trafi nowy numer brytyjskiego magazynu GQ, w którym dużą uwagę poświęcono Dua Lipie i jej karierze. W sieci można już znaleźć fragment artykułu, w którym dziennikarz Stuart McGurk w takich słowach opisuje karierę wokalistki.

Nigdy nie było planu B. Zaczynała mając tylko trzy lata, a 19 lat później ma na swoim koncie dwie nagrody BRIT’s i miliard otworzeń na YouTube – dokonała tego wszystkiego na własnych warunkach , nie spoczywając na statusie quo, tylko starając się go znieść. Poznajcie Madonnę pokolenia Z – urzekający głos, który śpiewa “pieprz się” w swoich miłosnych piosenkach i smutno-wesołych klubowych kawałkach, nowa popowa uwodzicielka: Dua Lipa.

Zgadzacie się ze słowami dziennikarza?

Artur

Artur

Jestem do szaleństwa zakochany w muzyce, a pasją lubię dzielić się z innymi. Zafascynowany teledyskami, koncertami i twórczością Davida Bowiego.

Udostępnij na Google Plus