Kylie Minogue prezentuje teledysk do remiksu utworu “Stop Me From Falling”

Premiera najnowszego albumu Kylie Minogue miała miejsce dwa tygodnie temu, a promocja z nim związana nabiera tempa. Wokalistka długo pracowała nad następcą płyty “Kiss Me Once”, która ukazała się jeszcze w 2014 roku, jednak fani w końcu się doczekali nowej muzyki od gwiazdy. Wydawnictwo promują jak dotąd kompozycja “Dancing” oraz wydany niedawno utwór “Stop Me From Falling”, który doczekał się właśnie drugiego teledysku!

“Stop Me From Falling” to drugi singiel promujący niedawno wydany krążek Kylie Minogue “Golden”. Utwór doczekał się teledysku, którego premiera nastąpiła 29 marca w serwisie YouTube. Kylie postanowiła nagrać jeszcze przed premierą albumu wersję remiksową piosenki z udziałem duetu Gente de Zona i na tę okazję powstał drugi klip nagrany w Hawanie. Teledysk został wyreżyserowany przez Sophie Muller, która odpowiedzialna jest również za wizualną odsłonę singla “Dancing”.

Przypomnijmy, że poprzedni studyjny album Australijki, “Kiss Me Once”, miał swoją premierę jeszcze w 2014 roku. Minogue ruszyła wtedy również w trasę Kiss Me Once Tour, która ostatecznie zawitała także do Polski. Wydawnictwo “Golden” artystka jeszcze przed premierą określała jako najbardziej osobiste w jej karierze, a sam krążek został przyjęty przez krytyków pozytywnie. Jeżeli jesteście ciekawi naszego zdania na temat albumu to możecie przeczytać recenzję jednego z naszych redaktorów. Natomiast teledysk do remiksowej wersji utworu “Stop Me From Falling” prezentujemy Wam poniżej. Czy ten teledysk podoba Wam się bardziej niż poprzedni?

Udostępnij na Google Plus