Kyary Pamyu Pamyu powraca z nowym singlem! Zobacz teledysk do utworu “Kimi no Mikata”

Japońska wokalistka Kiriko Takemura, znana na muzycznej scenie jako Kyary Pamyu Pamyu, powraca po rocznej przerwie wydawniczej z nowym singlem. Po zakończonej z sukcesem trasie koncertowej młoda wokalistka skupiła się na pracach nad premierowymi kompozycjami, które fani będą mogli usłyszeć prawdopodobnie w niedługiej przyszłości. W sieci zadebiutowała właśnie jedna z nich, do której młoda gwiazda nagrała również teledysk!

Utwór “Kimi no Mikata” (きみのみかた)  jest najnowszym singlem japońskiej wokalistki i modelki Kyary Pamyu Pamyu, który trafi do sprzedaży cyfrowej oraz serwisów streamingowych 11 kwietnia. Kompozycja wyprodukowana została przez stałego producenta utworów Kyary, Yasutakę Nakatę, który produkuje również robiącą ostatnio międzynarodową karierę grupę Perfume. Teledysk do piosenki w reżyserii Juna Tamukaia zadebiutował w serwisie YouTube dzień wcześniej, czyli 10 kwietnia ze względu na różnice stref czasowych.

Kyary Pamyu Pamyu / Warner Music Japan

Przypomnijmy, że ostatnim wydawnictwem Takemury jest wydany w 2016 roku album “KPP Best”, który był formą podsumowania dotychczasowej działalności Kyary na japońskim rynku muzycznym. W późniejszym czasie wokalistka wydała jeszcze kilka singli, m.in. piosenkę “Crazy Crazy” we współpracy z brytyjską wokalistką Charli XCX. Klip do piosenki “Kimi no Mikata” możecie obejrzeć poniżej. Jak Wam się podoba Kyary w nowej odsłonie?

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus