KONKURS: Wygraj bilety na wyjątkowy koncert Ramony Rey w Warszawie

W maju zeszłego roku światło dzienne ujrzał długo wyczekiwany album Ramony Rey zatytułowany po prostu “Ramona Rey 4”. Z tej okazji 11 maja 2018 roku, artystka zagra wyjątkowy koncert w specjalnie zaaranżowanych na tę okazję podziemiach Teatru Wielkiego w Warszawie. Mamy dla was zaproszenia na to wydarzenie.

– Za chwilę minie rok od wydania płyty “Ramona Rey 4”. Nie chodzi mi o celebrowanie, ale jest to okazja, by zaprosić Was do siebie i dopowiedzieć wszystko, czego nie udało mi się powiedzieć przez ten rok. Zapraszam Was na koncert w Warszawie. Specjalnie na ten dzień zaaranżujemy przestrzeń w podziemiach Teatru Wielkiego w Warszawie. Postaramy się zrobić to jak najlepiej, ale najpiękniejszym wystrojem i źródłem najlepszej energii będziecie Wy. Do zobaczenia! – pisze Ramona zapraszając na wydarzenie.

Album “Ramona Rey 4” spotkał się z entuzjastycznym przyjęciem słuchaczy i zebrał znakomite recenzje wśród dziennikarzy muzycznych. Do tej pory promowały go single i teledyski “Jak ty” oraz podwójny “Kim być/Seneka”.

Bilety w cenie 30 zł w przedsprzedaży i 35 zł w dniu koncertu dostępne na stronie biletomat.pl.

KONKURS! Mamy dwa was dwa zaproszenia na to wyjątkowe wydarzenie. Trafią one do osób, które na adres redakcja@popheart.pl wyślą maila z odpowiedzią na pytanie: Najlepszy sposób na spędzenie urodzin według mnie to..? Wybierzemy dwie najciekawsze, najbardziej oryginalne odpowiedzi. Na odpowiedzi czekamy do 25 kwietnia 2018 roku, do godziny 23:00.

Ogólny regulamin konkursów dostępny na naszej stronie.

Dawid

Dawid

Dziennikarz, z Popheart związany niemalże od samego początku. W muzyce nie zamykam się na to co nowe, w mojej biblioteczce znaleźć można zarówno płyty wykonawców popowych jak i hiphopowych.

Udostępnij na Google Plus