Kim Petras zostala księżniczką w klipie do “Heart To Break”

Kim Petras, niemiecka wokalistka i autorka tekstów która swoją karierę muzyczną rozpoczęła od domowych nagrań zarówno własnych piosenek jak i coverów upublicznionych w Internecie. Zauważona przez niemiecką wytwórnię oraz dzięki medialnemu szumowi wokół przeszłości artystki, udało jej się zdobyć popularność w takich serwisach jak YouTube oraz MySpace. W ostatnim czasie wokalistka zaprezentowała kilka swoich utworów, które zdobyły spory rozgłos w sieci, a teraz prezentuje teledysk do trzeciego singla zwiastującego jej debiutancki album, nad którym pracuje.

Piosenka “Heart to Break” miała swoją premierę miała 14 lutego tego roku w ramach walentynek i do teraz zgromadził ponad 5 milionów odsłuchań na Spotify. Utwór został napisany przez wokalistkę we współpracy z Aaronem JosephemJacobem Kasherem, jak również z Cirkutem i Dr. Lukiem, którzy odpowiedzialni są również za produkcję.  Teledysk do kawałka nakręcił Nick Harwood.

Oto co Kim powiedziała o swoim klipie dla portalu Uproxx:

Wydaje mi się, że teledyski są czymś takim, co spina wszystko w jedną całość. Kiedy kończę piosenkę to zawsze mam w głowie kolory, stroje, scenografie czy opowieść. Zawsze widzę każdą piosenkę bardzo wizualnie kiedy piszę, ponieważ to wszystko bierze się z moich prawdziwych doświadczeń. To wszystko jest rozszerzeniem prawdziwej wersji mnie. Uwielbiam robić teledyski, które są w alternatywnym uniwersum i nie odnoszą się do rzeczywistości – ten na przykład dzieje się w dziwnym kryształowym zamku. Bardzo często w swojej muzyce odnoszę się do ucieczki, więc postanowiłam stworzyć swój mały świat w moich teledyskach, w którym jednak wciąż jest duża część mnie – np. moi przyjaciele z życia prywatnego, z którymi spędzam czas i gram w gry video. Wyrażam się też poprzez modę, tak jak w tym teledysku – gdybym naprawdę była księżniczką, to właśnie tak bym się ubierała.

W tym teledysku oparliśmy całą historię na przebijaniu się przez szkło – kiedy jest się zakochanym i boimy się tego. Więc na samym początku klipu siedzę na łóżku w moim kryształowym zamku, czekając na miłość ale bojąc się jej zarazem. To jest bardzo radosny, kolorowy klip. Wydaję mi się, że ten teledysk jest czaderski, miałam wiele frajdy na planie i nie mogę się doczekać, aż ludzie go zobaczą.

Przypominamy również, że Kim Petras znalazła się na naszej liście artystów LGBT, których musicie posłuchać w 2018 roku.

Web Cams Sex
Artur

Artur

Jestem do szaleństwa zakochany w muzyce, a pasją lubię dzielić się z innymi. Zafascynowany teledyskami, koncertami i twórczością Davida Bowiego.

Udostępnij na Google Plus